Ömür İLBAŞ

Ömür Hanım’la tanışmamız sunum teknikleri eğitimiyle başladı. Eğitim sırasında ki yaklaşımları, kurduğu bağ ve yaptığı empatiyle beni etkiledi. Akabinde düzenli olarak görüşmeye devam ettim. Her görüşmemizden sonra şirket içerisinde çözüm aradığım konulara daha farklı açılardan bakabilme yetisini elde ettim. 
Verdiği pozitif enerji, ve dinleme konusunda ki sabrıyla, biz yöneticilerin dertleşebileceği bir sırdaş… 

Özellikle ekip olmak isteyen grup ve kişilere katkısı gözle görülür. 
Saygılarımla, Best regards
M. Satuk Buğra Kavuncu /
BASF Türkiye Genel Müdürü

Ömür Hanım, bana vermiş olduğunuz koçluk eğitimleri sayesinde, kendimi yeniden keşfetme imkanı buldum ve gerçek potansiyelimi ortaya çıkarabilmek için gerekli olanın kafamda oluşturduğum engelleri yine kendi çizeceğim yol haritasıyla aşmak olduğunu öğrendim. Hedefe giden yoldaki tek engel meğersem derinlerde benmişim de haberim yokmuş :) Emeğiniz ve beni dinlediğiniz için tekrar çok teşekkür ederim. 
Burak Eryılmaz / Industry Manager 
Construction, Plastics, Detergents & Lubricants 
Industrial Business Unit 

Sizden aldığım koçluk eğitimleri, farkındalık yaratmasının yanında gizli kalmış yeteneklerimin ortaya çıkmasını, özgüven artışını, her tür olaya farklı ve daha pozitif açıdan bakabilmemi sağladı. Herşey için, emeğiniz için çok teşekkürler Ömür Hanım.
Gökhan Doğan / Business Unit Manager Food & Nutrition

Dear Omur,
I would like to thank you again for the day of intercultural training in Istanbul last Wednesday. It really gave me a much better understanding of the Turkish personal and professional culture. Your open and straight forward approach in your training was very refreshing and inspiring. I hope we will meet again someday.

Tom Antens / Business Manager Turkey-ME / HM Clause

“Ben o kadar eğitime gittim ama bu eğitim kadar yararlı ve zevkli bir eğitim geçirmedim. O yüzden size ne kadar teşekkür etsem azdır.  Gerçekten de biri satışla ilgili bir işte çalıyorsa mutlaka bu eğitimi alması gerekli diye düşünüyorum ( ama özellikle sizden ).  2 günde bize tecrübelerinizle ve bilgi birikiminizle o kadar çok şey kattınız ki, bu anlatılmaz!”

“Verdiğiniz güzel eğitim için çok teşekkür ediyorum, öğretilerden yaralanmaya başladım, sonuç aldığımı görüyorum.”

“Benim yolumu açtınız, benim ve benim gibi daha bir çok kişinin… Kendimi bu sabah farklı ve değerli bir kişi olarak hissediyorum…”

“Bu haftasonu eğitiminize katılma fırsatını elde edebildim.Sizinle ilgili internette ne haber varsa okudum;sizi tanımak istedim. Eminim Google bu kadar donanımlı ve enerji yüklü bir bayanı daha görmemiştir :) Dün sizi görme fırsatını yakaladım;bu kadar bilgili ve deneyim sahibi bir kişiyle tanışmak bana gurur verdi inanın.
Hersey için çok teşekkür ederim.Şahsım adına sunu söyleyebilirim ki benim hayatıma anlam kattınız.Bir kişi dünyayı değiştirebilir.Ben bunu başaracağım.
Sizi tanıdığım için çok şanslıyım….
Tekrar tekrar teşekkür ederim ; gönlünüze ve emeğinize sağlık..
Hep mutlu ve umutlu kalın…”

“Çok etkili ve eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Kendimde olan ve yapmam gereken bir çok şeyi öğrendim.”

“Danışmanımız çok bilgili ve sunum kabiliyeti çok yüksek.”

“Konuya fazlasıyla hakim, dinleyiciye göre hareket etmesini çok iyi biliyor ve mizahı çok iyi kullanıyor.”

“Tek kelimeyle mükemmel.”

“Ömür hanım çok pozitif, konuşurken enerji veriyor. Kendisini büyük bir heyecanla dinledim.”

“Konuşmacımızın hayat tecrübesi ve bilgi donanımı sayesinde müthiş bir saat geçirdim.”

“Ömür hanıma çok teşekkürler. Yaptığım ve yarattığım her yeni düşünce ve uygulamalarda, sizi gülümseyerek hatırlayacağım.”

“Konuya hakimiyeti ve bilgi birikimi hayranlık uyandıracak nitelikte.”

“Ömür hanımın değerli tecrübelerinde ve hoş sohbetinden faydalanmak benim için büyük bir zevkti.”

Arama

Ömür İlbaş TwitterÖmür İlbaş İnstagram
Web Tasarım
Copyright © 2009 Ömür İLBAŞ. Bu Sitenin Tüm Hakları Ömür İlbaş'a aittir.